BLOG
instagram instagram linkedin www.diverseffect.com
Diverseffect
Haber

“Dijital Pazarlama Sohbetleri” Başlıyor

 Diverseffect Dijital Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör’ün moderatörlüğünde gerçekleşecek “Dijital Pazarlama Sohbetleri”nde dijital dönüşümün iş hayatını nasıl şekillendirdiği konuşulacak.

Diverseffect Dijital Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör’ün moderatörlüğünde gerçekleşecek “Dijital Pazarlama Sohbetleri” başlıyor. İlki 4 Ekim Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek sohbet buluşmasında, üst düzey yöneticilerin dijital dünyaya ne kadar adapte olduğu, insan kaynaklarının dijital dünyada nelere dikkat etmesi gerektiği, dijital dönüşümün iş hayatını nasıl şekillendirdiği ve dijital varlık olmanın işe alımlarda ne kadar etkili olduğu konuları konuşulacak.

Dijital pazarlama profesyonellerini, şirketlerin iletişim ve pazarlama yöneticilerini, pazarlama uzmanlarını, danışmanları, sosyal medya uzmanlarını, marka yöneticilerini, pazarlama ve satış ile insan kaynakları yöneticilerini buluşturacak etkinlik kapsamında Garanti Leasing Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Toksöz, E&E Group Yönetici Ortağı Kıvanç Ersöz ve Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Berrak Kutsoy katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Diverseffect Dijital Reklam Ajansı’nın organize ettiği ve Maslak Sun Plaza @meeting Toplantı ve Organizasyon’un ev sahipliği yapacağı seminere katılmak isteyenler, şuradan ücretsiz kayıt olabilecek.